Poznajmy się bliżej

Jesteśmy dziennym spa, gdzie znajdziesz wytchnienie od dnia codziennego.
Zapraszamy Cię do naszego świata, gdzie czekają na Ciebie relaksacyjne rytuały pełne aromaterapii , holistyczne zabiegi na ciało, twarz oraz romantyczne pakiety dla dwojga.

Spotkasz tu naturalne produkty. Nasze wiejskie otoczenie, jeszcze bardziej sprzyja wyciszeniu i zatrzymaniu się na chwilę, a wystrój spa świadczy o zamiłowaniu do podróży. 

Zabierzemy Cię w podróż do wnętrza siebie.

Nasz zespół

Agnieszka

Jestem założycielką Forest Masaage & Spa. Z wykształcenia jestem dyplomowanym technikiem masażystą oraz ukończyłam AWF ze specjalizacją techniki relaksacyjne. Masaż jest moją pasją. Lubię prace z drugim człowiekiem, móc wysłuchać jego potrzeb i pomagać. Forest powstał z myślą o każdym, bardzo zależy mi, aby nasi goście czuli się w nim dobrze i swobodnie. Chodź jestem niepozorna- słynne z intensywnych masaży. W pracy przykładam uwagę na detale- uważam, że każdy z nich powinien do siebie pasować: dotyk, zapach, wystrój, światło, dźwięk wtedy powstaje idealna całość.

Prywatnie dzielę prace z macierzyństwem. Kocham podróże, w szczególności bliska mojemu sercu jest Azja i Indonezja to z nich czerpie mnóstwo energię i inspiracje do dalszej pracy i rozwoju. Gdy mamy odrobine czasu lubię korzystać z technik relaksacyjny takich jak , Jacobson, Szulc.

Ania

Magister fizjoterapii. Jestem doświadczoną terapeutką- w branży Wellness & Spa pracuję już od 7 lat. W swojej pracy stawiam na perfekcjonizm i profesjonalizm. Specjalizuję się w przewlekłym bólu pleców, masażu terapeutycznym, drenażu limfatycznym oraz japońskiej technice masażu Kobido. Poszerzam również swoją wiedzę z zakresu terapii manualnej. Na co dzień jestem pomocną i uparcie dążącą do celu osobą. W wolnej chwili poświęcam czas na spacery i jazdę na rolkach.

Wiola

Jestem fizjoterapeutką. W branży pracuje już od około 8 lat. W pracy moją mocną stroną są masaże intensywne, terapeutyczne, chodź masaże relaksacyjne nie są mi obce, lubię to co robię i uważam, że jestem w tym bardzo dobra. Jestem osobą pracowitą , sumienną i życzliwą. Nie lubię się spóźniać i zawsze działam według planu. Prywatnie moją pasją jest taniec, dlatego w wolnej chwili uczęszczam na zajęcia z bachaty, salsy. Uwielbiam także spędzać czas z rodziną i to dla nich staram się codziennie być najlepsza!

Wiktoria

Z wykształcenia technik masażysta. Cenię holistyczne podejście do człowieka. Masaż to dla mnie pewna forma medytacji ponieważ całe skupienie poświęcam danej chwili kierując się intuicją oraz empatią. Podczas masażu uwalniają się głęboko zakorzenione emocje, pomagam im wypłynąć i zrobić miejsce na nowe. Mam zamiłowania do natury, słońca, księżyca, podróżowania oraz dobrego jedzenia.

Karolina

Z wykształcenia jestem technikiem masażystą, oraz już niebawem przyszłą studentką fizjoterapii . Masaż jest moją pasją, którą chce rozwijać i zagłębiać. Od dawna czułam chęć niesienia pomocy drugiej osobie poprzez dotyk. Prywatnie jestem osobą przyjacielską i szczerą . Dzielę pracę ze studiami. W wolnej chwili czas przeznaczam na zwiedzanie i podróże.

Dewi

Pochodzę z Bali. Jestem certyfikowanym terapeutą w Asia SPA i pracuję jako terapeuta od 2018 roku. Moim ulubionym masażem, który lubię wykonywać, jest masaż balijski. Bardzo lubię swoją pracę, ponieważ dzięki niej mogę dawać szczęście i zdrowie innym ludziom. Jestem bardzo podekscytowana możliwością pracy w Polsce w Forest Masas & Spa. Moimi hobby jest słuchanie muzyki, oglądanie filmów oraz czytanie książek. 

Alit

Mam na imię Alit, pochodzę z Bali. Pracuję jako terapeutka od 2008 roku. Bardzo kocham moją pracę. Jestem profesjonalistą w relaksacji ludzi poprzez masaż, który jest znany w Indonezji. Bardzo lubię pracować w Forest masas & spa, które ma komfortową i spokojną atmosferę. Moim hobby jest podróżowanie.

Eryka

Jestem absolwentką zarządzania zasobami ludzkimi, jestem osobą otwartą i pozytywną. Cechuje mnie wysoki poziom empatii i miłość do natury. Lubię jeździć na rowerze, chodzić na spacery i czytać książki. Ogromną radość sprawiają mi podróże. Pracuje w Forest od niedawna, staram się aby każda osoba, która nas odwiedza czuła się w tym miejscu dobrze.

Produkt dodany do ulubionych

Forest-spa.pl używa plików cookie, aby zapewnić Ci jak najlepsze wrażenia podczas robienia zakupów. Korzystając z naszych usług, akceptujesz używanie takich plików.