Poznajmy się bliżej

Jesteśmy dziennym spa, gdzie znajdziesz wytchnienie od dnia codziennego.
Zapraszamy Cię do naszego świata, gdzie czekają na Ciebie relaksacyjne rytuały pełne aromaterapii , holistyczne zabiegi na ciało, twarz oraz romantyczne pakiety dla dwojga.

Spotkasz tu naturalne produkty. Nasze wiejskie otoczenie, jeszcze bardziej sprzyja wyciszeniu i zatrzymaniu się na chwilę, a wystrój spa świadczy o zamiłowaniu do podróży. 

Zabierzemy Cię w podróż do wnętrza siebie.

Nasz zespół

Agnieszka

Jestem założycielką Forest Masaage & Spa. Z wykształcenia jestem dyplomowanym technikiem masażystą oraz ukończyłam AWF ze specjalizacją techniki relaksacyjne. Masaż jest moją pasją. Lubię prace z drugim człowiekiem, móc wysłuchać jego potrzeb i pomagać. Forest powstał z myślą o każdym, bardzo zależy mi, aby nasi goście czuli się w nim dobrze i swobodnie. Chodź jestem niepozorna- słynne z intensywnych masaży. W pracy przykładam uwagę na detale- uważam, że każdy z nich powinien do siebie pasować: dotyk, zapach, wystrój, światło, dźwięk wtedy powstaje idealna całość.

Prywatnie dzielę prace z macierzyństwem. Kocham podróże, w szczególności bliska mojemu sercu jest Azja i Indonezja to z nich czerpie mnóstwo energię i inspiracje do dalszej pracy i rozwoju. Gdy mamy odrobine czasu lubię korzystać z technik relaksacyjny takich jak , Jacobson, Szulc.

Ania

Magister fizjoterapii. Jestem doświadczoną terapeutką- w branży Wellness & Spa pracuję już od 7 lat. W swojej pracy stawiam na perfekcjonizm i profesjonalizm. Specjalizuję się w przewlekłym bólu pleców, masażu terapeutycznym, drenażu limfatycznym oraz japońskiej technice masażu Kobido. Poszerzam również swoją wiedzę z zakresu terapii manualnej. Na co dzień jestem pomocną i uparcie dążącą do celu osobą. W wolnej chwili poświęcam czas na spacery i jazdę na rolkach.

Beata

Z wykształcenia jestem fizjoterapeutką. A jednak to masaż skradł moje serce, stając się pasją i motywacja do rozwijania swoich umiejętności. Łatwo nawiązuje kontakt z klientem, dlatego podczas wykonywanej pracy staram się go przenieść do świata relaksu i pozytywnej energii. Specjalizuje się w masażu tkanek głębokich, który skupia się na rozwiązywaniu zaburzeń w obrębie narządu ruchu. A poprzez masaż Lomi Lomi rozluźniam napięcie w mięśniach oraz usuwam blokady wewnątrz człowieka. Poszerzyłam swoje umiejętności również w masażu liftingujacym twarzy - Kobido. 

Swój wolny czas spędzam aktywnie - biegając, jeżdżąc na rolkach i rowerze oraz podróżując, odkrywając przy tym nowe miejsca.

Wiola

Jestem fizjoterapeutką. W branży pracuje już od około 8 lat. W pracy moją mocną stroną są masaże intensywne, terapeutyczne, chodź masaże relaksacyjne nie są mi obce, lubię to co robię i uważam, że jestem w tym bardzo dobra. Jestem osobą pracowitą , sumienną i życzliwą. Nie lubię się spóźniać i zawsze działam według planu. Prywatnie moją pasją jest taniec, dlatego w wolnej chwili uczęszczam na zajęcia z bachaty, salsy. Uwielbiam także spędzać czas z rodziną i to dla nich staram się codziennie być najlepsza!

Produkt dodany do ulubionych

Forest-spa.pl używa plików cookie, aby zapewnić Ci jak najlepsze wrażenia podczas robienia zakupów. Korzystając z naszych usług, akceptujesz używanie takich plików.